| andreYcatalin a întrebat:

Salutare tuturor, ieri am dus telefonul in service un nokia 5310 XpressMusic, problema fiind urmatoarea si anume ca atunci cand fac poze pe timp de noapte adica pe intuneric pe ecranul telefonului se vad niste puncte mici rosii, albastre, verzi in schimb la lumina zilei nu se mai vad sau cel putin nu se pot observa, oameni din service mi-au zis ca ar fi o problema la camera posibil niste pixeli morti, l-au examinat si au zis ca saptamana viitoare vor aduce un telefon asemanator sa vada daca si ala face la fel, posibil sa fie o problema generala a modelului asta... cei care detineti un asemenea telefon nokia 5310 XpressMusic aveti aceiasi problema cu acele puncte la intuneric?

1 răspuns:
| ταξιδιώτης a răspuns:

Din pacate cu acest tip de telefon nu poti scoate imagini bune nici ziua daca timpul e inchis.
Options\night mode on...asta e tot ce poti face