| Alexandrionis a întrebat:

Salutare tuturor! happy

Ieri seara cand am intrat pe email sa imi verific emailurile primite (asta pe tableta, nu pe calculator! Pe PC nu am intrat sa vad daca e acelasi lucru.) am vazut ca atunci cand sa apas pe deconectare, mai sus scrie, cum desigur arata ca la toata lumea: Buna, [Numele tau de yahoo]
Dar aseara nu imi mai scria asa, ci scria asa: Buna, [Numele tau de yahoo] in Earth, RO

Cui ii mai scrie asa?
Atentie emailul l-am verificat pe tableta si am verificat si pe inca un cont si tot la fel scrie! sad

2 răspunsuri:
| Andreeac33 a răspuns:

E de la setarile de GPS de pe tableta, stai linistit.

| Alexandrionis explică:

Nu e de la GPS + il am inchis! happy
Si chiar daca ar fi fost... de ce abia aseara s-a modificat?
Tie iti apare asa cand te loghezi pe yahoo de pe telefon sau tableta?
Cui ii mai apare asa?