| SwagAlicious a întrebat:

Salutare tuturor, ma numesc Valentin si vreau sa va intreb urmatorul lucru : Deci am doua monitoare unul de 1440x900, iar celalalt 1280x1024. Cum imi pot pune o la un monitor iar la celalalt sa pun alta poza pentru ca la al doilea monitor (1280x1024) background-ul are 2 bari negre in sus si in jos. Dau funda! Ajutor va rog, arata urat!

1 răspuns:
| aADI a răspuns:

Poți să setezi din click dreapta să-ți pună imaginea full screen, in caz că nu te descurci un simplu tutorial pe ytb te va ajută, e ușor, dar mult de explicat aici in scris. Succes