| trecton3 a întrebat:

Salutare, un prieten si-a luat un iphone 7 de pe olx si îi blocat in icloud.
Se poate debloca?

Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu, doar daca il duci la un service specializat (din moment ce e iPhone 7 ai sa dai o caruta de bani). Imi pare rau pentru el :/

1 răspuns:
| Rommeo a răspuns:

Sub nici o forma nu se poate debloca in totalitate. Cei de la service au niste metode care aplica niste crack-uri in soft dar care nu este o deblocare pe bune, mai mult pacalesc clientul, si daca o sa vrei sa i dai o resetare sau sa i faci un update se blocheaza la loc.