| BiaJ a întrebat:

Un program gen photoscape imi puteti spune? sa fie usor de folosit si practic. Funda!:*

Răspuns Câştigător
| Hanking a răspuns:

Photo Instrument

7 răspunsuri:
| StangaciuGeorgeRazvan a răspuns:

Bună Lolla.Din propria-mi experienţă nişte programe uşor de folosit ar fi Photo Toolkit,Picasa şi VicMan photo editor.Ţi le recomand pentru că ştiu cam ce faceţi voi fetele pentru reţele de socializare şi nu numai. Unul şi singurul cel mai complet ar fi Adobe Photoshop, asta în caz că te pricepi la engleză şi ai instincte de a prinde repede din tutoriale. Sper să-ţi fi fost de folos, o zi bună.

| DEBrown a răspuns:

Photoshop

| Gabidm a răspuns:

Gimp este destul de uşurel însă se pot face multe cu el.
Dacă vrei ceva foarte uşor, www.picnik.com, în care poţi lucra online şi chiar ies lucruri faine :)
Succes şi spor la editat!

| Crystal112 a răspuns:

Ulead photo erxpress 6
e super si foarte practic

| xblumix a răspuns:

AutoCAD ::: un program de calculator ce permite utilizatorilor să creeze planuri în 2D sau 3D.
AutoCAD este un program de proiectare asistată de calculator destinat în special pentru utilizatori profesionişti.
Programul AutoCAD este folosit în diferite domenii, printre care amintim: arhitectură, geografie, medicina, astronomie, tehnic, construcţii etc.
AutoCAD este un program foarte bine structurat, programul dispune de foarte multe instrumente de desen...
Ashampoo 3D CAD Architecture ::: un program de calculator ce permite utilizatorilor crearea de desen 3D.
Programul Ashampoo 3D CAD Architecture este folosit în special pentru creare de planuri de clădiri în 3D.
Cu Ashampoo 3D CAD Architecture se pot crea de asemenea şi planuri de clădiri şi în 2D.
Ashampoo 3D CAD Architecture este un program de desen bine structurat, programul dispune de multe instrumente de desen şi editare
VSO Image Resizer ::: un program de calculator folosit pentru a edita şi converti imagini.
VSO Image Resizer este folosit în special pentru redimensionarea de fotografii digitale.
Programul VSO Image Resizer suportă majoritatea formatelor de imagine ca formate de intrare.
VSO Image Resizer este un program de editat imagini bine structurat, programul are bara de instrumente simplă şi intuitivă...
SunlitGreen Photo Editor ::: un program de calculator ce permite utilizatorilor să editeze fotografii.
Cu SunlitGreen Photo Editor se poate: vizualiza, roti, aplica corecţii de culoare şi efecte fotografiilor.
SunlitGreen Photo Editor este un program de editat imagini special creat pentru utilizatorii cu puţină experienţă.
Programul SunlitGreen Photo Editor este un program bine structurat, este portabil şi are bara de instrumente simplă şi intuitivă...
da-mi si mie te rog funda ca ma dor mainile te roog

| яєιяα a răspuns:

Http://www.picnik.com/ e super :) si e online:P eu cu asta editez toooate ppozele :*

| Bogdan_STi_1993 a răspuns:

Nu e gen photoscape dar e super usor de folosit si nu ocupa mult...
http://www.go4it.ro/......t-2634055/
sper sa te ajute