| Croco23 a întrebat:

Salutare! Vi s-a întâmplat, vorbind pe Mess sau WhatsApp cu cineva, să inviți fără să îți dai seama una sau două persoane, doar atingând cu obrazul ecranul telefonului și în același timp sa intre în discuție cu tine și cealaltă persoană? Sună foarte ciudat, dar mi s-a întâmplat de două ori și nu mi-a fost prea bine mai apoi. Vă mulțumesc!

Răspuns Câştigător
| Simpatic a răspuns:

Nu mi s-a intamplat
dar mi s-a intamplat 1 data ca telefonul sa apeleze 112 din buzunar, este o senzatie foarte tare cand te suna cei de acolo inapoi si tu nu ai idee ce s-a intamplat happy

2 răspunsuri:
suntserios
| suntserios a răspuns:

Nu.

| ReddY25 a răspuns:

Din fericire, nu happy