| secret96 a întrebat:

Voi ce mi-ati recomanda?
O camera foto digitala BUNA sau o camera video? big grin
Daca se poate si un exemplu... e si mai bine. Multumesc!

Răspuns Câştigător
| Adriannae a răspuns:

Depinde pentru ce o vrei. Daca iti place sa filmezi mai mult, mai bine iti iei o camera de filmat pentru ca cele foto nu exceleaza la capitolul asta. Daca vrei parerea mea, eu as alege camera foto pentru ca nimic nu se compara ci o fotografie buna. Pentru exemplu, poate ar fi mai bine daca ne-ai spune un buget, pentru ce vrei sa o folosesti, etc.

1 răspuns:
| secret96 explică:

Poi as vrea ceva si pentru filmat si pentru poze;)) iar bugetul sa zicem undeva pe la 700 de lei sa zicem 750.
Dar cred ca o sa raman la camera video;)). ce ziceti de camera asta : http://www.domo.ro/......L_Bloggie.