| Manea_Claudiu_1995 a întrebat:

Salutare.Vreau sa imi iau un alt telefon. Microsoft Lumia 535 sau Samsung Galaxy Grand Neo Plus..Eu il folosesc nu pentru jocuri, decat foarte rar.Imi trebuie pentru aplicatiile sociale ca facebook, instagram etc.Si camera bineinteles.As alege mai mult Lumia pentru ca sistemul de operare merge foarte bine si dupa o perioada lunga de folosire a telefonului, dar parca imi place si Samsung..Imi place ca la Lumia ambele camere sunt de 5 Mpx si are o aplicatie speciala Lumia Selfie. Fundaa Gogogooo

3 răspunsuri:
bursuc001
| bursuc001 a răspuns:

Bună!

Dintre acestea, eu aş alege Microsoft Lumia 535 deoarece este mai performant d.p.d.v. tehnic.

Vezi comparaţia & MOTIVELE şi specificaţiile tehnice la linkul :
http://www.smartprix.com/......c9gikr.php

Toate cele bune!

| gelu1970 a răspuns:

In comparatii ies aproape la egalitate.
ambele sunt telefoane din gama medie, functioneaza fluid, deci alegerea iti apartine.

| 7octombrie a răspuns:

Eu as alege Lumia 535.