| iullyan22 a întrebat:

Salutare. Vreau sa-mi achizitionez o imprimanta dar nu ma pot hotara asupra modelului. Vreu sa nu am probleme cu reincarcarea cartuselor in mod special. Am mai avut un Canon pixma 250mp, iar dupa ce i-am reincarcat cartusele nu a mai funtionat normal chiar daca am facut reset si o gramada de chestii. Imprimanta este pentru uz casnic si pretul sa fie pana in 300 lei. Cine imi poate da o parere?

2 răspunsuri:
| baru a răspuns:

Sall! Lexmark, 500, foarte bun.Pa!

| BelehuzCorneliaAlexandra a răspuns:

Eu atat pot sa-ti spun ca acum am Canon si a inceput sa-mi faca si mie o figura ..sa nu-ti cumperi Hp ca e cea mai rea..merge la inceput foarte bine iar dup o perioada nu mai vrea sa scoata nici o foaie..am avut eu si acum are ci un unchi de-al meu si aeeasi problema ii face.