| Morphix a întrebat:

Salutare. vreau sa'mi cumpar o placa video pana in 3 milioane ce mi'ati recomanda? mentionez ca am un procesor de 2 ghz intel core 2 4400 si o sursa lpk19-30 de 460 W

6 răspunsuri:
| Gabystelistu95 a răspuns:

Iti recomand NVIDIA GeForce 9900 GX2 sau GTX.

| Morphix explică:

Mai 300 roni.Nu vreau sa fie ceva extraordinar de bun nu's genu innebunit dupa crysis da oricum sa fie misto.Si vreau sa stiu sursa e buna sau trebuie sa'mi iau alta daca vreau sa iau si placa buna

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

In banii astia nu sunt foarte multe optiuni pentru un gamer dar poti incerca un ati 4830 sau un gt220 desi eu unul fiind un fel de fan nvidia as inclina spre GT220 astea fiind variantele noi dar daca ai putina rabdare poti sa gasesc SH un 9800GTX sau un GT250.

| r8driver a răspuns:

Trei milioanerolling on the floor rolling on the floor

| r8driver a răspuns:

Trei milioane de roni?

nu pot trimite mesaje private.

| addyzz a răspuns:

In primul rand. de la o firma de calitate. deci Nvidia. ce iti recomanda eu e http://caro.ro/placa-video-sparkle-geforce-9600-gt-512mb-ddr3--40276/. daca esti gamer inrait http://caro.ro/placa-video-powercolor-pcs-hd4670-1gb-ddr3--40285/.