| Mihăilă_Bogdan_Iulian_2002 a întrebat:

Salutare, vreau să rulez Kali Linux în virtualbox, dar nu găsesc opțiunile pentru 64 biti, doar 32 am. Sistemul meu e pe 64 și in bios nu am opțiunea "virtualization". Va rog ajutati-ma. Dau funda, orice.

Răspuns Câştigător
| rtemelcea a răspuns:

Salut. Daca in bios nu ai optiunea de virtualizare inseamna ca procesorul tau nu suporta virtualizarea asa ca nu poti face acest lucru. Pentru mai multe informatii trimite-mi mail la temelcearazva@gmail.com su subiectul TPU.RO - Virtualizare Problema.

1 răspuns:
Salontanul
| Salontanul a răspuns:

Eu vad ca este si pe 64 bit: http://bit.ly/1D2DPLR
Apasa pe HTTP sau pe cea cu "t...". N-am scris intreg ca nu-i voie aici si-mi blocheaza raspunsul.