| carhartt a întrebat:

Salutare,
Vreau sa va intreb si eu daca face cineva de aici BeatBox. daca da da-ti-mi add la id-ul de Yahoo! Messenger : drops_mentol!

Si despre Wind Technique. poate cineva sa o faca? Daca da, spuneti-mi cum ati invatat, sau da-ti-mi add pe Yahoo! sa imi explicati la microofon!

Multumesc!

2 răspunsuri:
| ゼロの a răspuns:

CE e wind tehnique?
De la desene, serios nu-s ce e tehnica vantului?
Un stil de lupte? Cu ce se mananca? P.S nu imi bat joc de tine dar te rog sa imi zici ce e tehnica vantului.

| RoNfx a răspuns:

Salut! o sa incerc sa-ti explic wind tehnique aici! Deci... faci in felul urmator:
Orsh tk k tk Lash tk k tk Besh tk k tk Cee-do k tk (prima parte) mai cauta si tu pe net...beatbox tutorial wind tehnique!winking