| ksuper31 a întrebat:

Salutări! Am un laptop Toshiba Sattelite C50D-B-10C. Acum ceva timp am facut downgrade de la Windows 8.1 la Windows 7, dar placa video nu e compatibilă cu placa video, aşa că vreau să fac upgrade-ul la loc. Cum fac asta?

4 răspunsuri:
| ksuper31 explică:

Corectare: Placa video nu este disponibilă cu windows-ul. Îmi pare rau!

| RAY a răspuns:

Dar placa video nu e compatibilă cu placa video? nu ai gasit driver poate

| dannyel86 a răspuns:

Produsul tau are drivere oficiale pentru Windows7, deci e posibil o problema de driver.
Intra pe site-ul Toshiba si instaleaza toate programele necesare pentru functionrea normala a sistemului tau.
http://www.toshiba.com.ro/......s_bios.jsp