| Fnegru a întrebat:

Salutări comunitate.
Am si eu o problema la laptop, atunci cand apăs taste f, h, s, d si restul, se apasa acele "comenzi rapide", mai ales pe browser pe chrome, cand le apas se deschid toate comenzile si nu stiu cum sa dezactivez functia sau cum sa-l repar, am incercat sa reinstalez windows-ul dar problema persistă...

1 răspuns:
| VoidEternal a răspuns:

Ce înțelegi prin comenzi rapide? Da-ne un exemplu.
Ai o tastă pe care scrie fn?
Daca vrei sa izolezi problema încearcă să conectezi alta tastatura la laptop și vezi daca se repeta comportamentul asta.