| Faranume05 a întrebat:

Salutari! in urma cu vreo 3 saptamani mi-am sters ecranul monitorului (LCD) cu solutie de curatat geamuri si un ciorap nou. Mi-am mai sters de catveva ori ecranul in modul acesta, dar de data asta nu stiu ce s-a intamplat... Mi-a aparut o pata micuta (nu-i bulinuta), pe bara de meniu/marcaje, exact unde se afla "start"... in coltisor jos, inconjurata de o umbra alba, care se extinde in lungime (umbra, transparenta). Are ceva, ii grav, isi revine, ce sa ii fac? Multumesc!

1 răspuns:
| dAnIeLcLaUdIu a răspuns:

Pai de revenit nu cred ca mai are cum
sigur ai apasat mai tare si ai "spart" ceva(chestiute de alea cu lichid din LCD)
pai poti sa-l lasi asa, nu se mai intampla nimic...sau daca nu du-l la reparat
doar ca sigur te costa...