| Băsăşteanu_Dan_1995 a întrebat:

Salutari! Sunt de putin timp utilizator Windows 8.1 pe un laptop. Tatal meu nu stiu ce a facut ca mi-a micsorat bara si eu nu stiu cum sa o mai maresc la loc.

Răspuns Câştigător
| LenoreVoldaren a răspuns:

Duci mouse-ul jos în dreptul barei de start (presupun că la aia te referi) și dai click-dreapta. Selectează "unlock the taskbar" și după aceea tragi tu bara cât te mare/mică o vrei. După care iarăși te duci la bară și dai click-dreapta și "lock the taskbar". Succes!