| DaDaDaDa69 a întrebat:

Salutări TPU. Am un mouse de vreun an. Ieri seara am observat ca a inceput sa nu mai funcționeze click-stanga. Dar cand il conectez la alt laptop functioneaza. Alt mouse conectat la laptop-ul meu functioneaza, de asemenea. Care ar putea fi problema?

6 răspunsuri:
| sierra1 a răspuns:

Are un an? Fă-ți un bine și ia-ți altul. Meriți!

| Alexandru250201 a răspuns:

E de la laptop

| DOOOPX a răspuns:

Ai doua optiuni:
Reinstaleaza Windows-ul.
Sau Cumpara alt Mouse.

| Apollo007 a răspuns:

E din windows. Reinstalează-l!

| Caba_Ciprian_2000 a răspuns:

Windosul de vina

| DaDaDaDa69 explică:

Se pare ca era o eroare. La celalalt laptop l-am probat o singura data, fiind conectac alt mouse si de asta a mers. La fel si la al meu cand am mai conectat un mouse. Insa daca e conectat de unul singur nu merge la niciun laptop.