| emilitalia a întrebat:

Salutari TPU. Ce pot sa fac la un laptop Toshiba Tecra M5 care nu vrea sa mai functioneze dar in schimb am tot desktop-ul plin de liniute verticale pe fond albastru si nu pot sa vad reinstalarea windows. Vreau o parere de la cineva care se pricepe. Multam fain.

Răspuns Câştigător
| Nelu62 a răspuns:

Incearca sa il legi la un monitor. Daca tot asa face, e dusa placa video.

1 răspuns:
| Fan7a4 a răspuns:

Posibil sa ai display stricat, posibil sa fie si din placa video, tot ce poti sa faci este sa conectezi un monitor la el si sa ii cauti driverele de la placa video pe net, asta in cazul in care e din drivere, sau poti sa il duci la un service si sa speri ca nu iti v-or spune ca ai placa video arsa, succes! happy