| Paun_Cristian_1993 a întrebat:

Salutari TPU, chiar nu stiu daca e categoria corecta, dar eu incerc aici.Deci caut un program de editat poze,dar nu de schimbat efectul,sa insereze nimicuri gen emonticoane,mai concret dar un program care sa dea senzatia ca poza a fost facuta in nori, gen voltaj-lumea e a mea(cum apare in videoclip), deci daca primesc un raspuns bun e posibil sa dau chiar si FUNDA! Multumesc anticipat

Răspuns Câştigător
| MenInShadow a răspuns:

Photoshop clar.
Tine minte: Orice ar zice cine ar zice, photoshop-ul este cel mai bun program de editat poze, si este mana-n mana cu illustrator pentru ca aman2 sunt de la Adobe.
Nu neg ca sunt si alte programe bune dar nu ca asta.
Descarca-ti photoshop cs5(este cel mai intalnit deocamdata, mie nu-mi place cs6), si daca nu stii sa-l folosesti intra pe www.creativemonkeyz.com la sectiunea de tutoriale si dai la photoshop.
Te uiti la toate tutorialele, si o sa-ti dai seama cu sa faci chestiile alea;)
Oricum, pentru norii aia cred ca-ti trebuie niste "Brushes" pentru photoshop, dar astea le gasesti pe google scriind "Brushes cloud photoshop".

| Paun_Cristian_1993 explică (pentru MenInShadow):

Mersi mult, nu ai idee cat m-ai ajutathappy

| MenInShadow a răspuns (pentru Paun_Cristian_1993):

Cu placerehappy

3 răspunsuri:
| Dpccristi a răspuns:

Pai mie mi se pare cel mai bun program de editat poze Photo Brush eu pe acesta il folosesc