| alexconnor96 a întrebat:

Salutari TPU
De la o vreme de fiecare data cand inchid calculatorul in clipa in care dau Shut Down apare un ecran negru pentru o secunda ca si cum ar fi iesit si intrat repede intr-o aplicatie, si abia dupa se inchide.
De la ce poate fi problema?

3 răspunsuri:
Răspuns utilizator avertizat
| Mark72 a răspuns:

Salut! Ai driverul de la placa video instalat? Daca nu, instaleaza-l. Dar daca totusi, il ai instalat, da-i un scan cu malware! Il poti descarca de aici https://www.malwarebytes.org/, este foarte usor de folosit! Sper ca te-am ajutat! Funda?

| aqumarinbleu a răspuns:

Salut.Şi mie mi s-a întâmplat asta...placa vă video e stricată...du-o la reparatii, să îţi pună o placa nouă...asta e singurul lucru ce~l mai poţi face...şi dacă îl mai tii tot aşa, după un timp o să ţi se stanga ecranul atunci când nu te astepti...şi nu o să ţi se mai aprindă...Şi vă trebui să îl tot stingi şi aprinzi...