| Marius_Coco_1992 a întrebat:

Salutari, urmeaza ziua mea si as vrea sa mi se ureze pe Facebook la multi ani printr-un mesaj nu pe profil, aveti idee cum pot sa fac?

Răspuns Câştigător
floresdemayo
| floresdemayo a răspuns:

Pt ca NIMENI să nu poată posta în cronologia ta:
Setări→ Cronologie și etichetare→ Cine poate posta în cronologia ta?→ Editează→ Doar eu

O altă variantă ar fi: să poți vedea DOAR TU, ce postează prietenii în cronologia ta.
Setări→ Cronologie și etichetare→ Cine poate vedea ce postează alţii în cronologia ta?→ Editează→ Doar eu