| Iaka22 a întrebat:

Saluut! Am un laptop Emachines 510, Windows Xp pe el ei cand dau pe Internet Connnections nu-mi apare iconita cu Wireless Connections! Ce pot sa fac să ma conectez la Eireless?

Răspuns Câştigător
Salontanul
| Salontanul a răspuns:

Instaleaza un soft care sa-ti gaseasca driverele.
Incearca cu asta: http://www.driverscloud.com/en/features
Acces/Install si se va descarca un programel pe care-l instalezi. Dai Start the Detection, astepti si apoi se deschide browserul. In My Drivers vei gasi tot ce trebuie sa instalezi. ATENTIE! Sa ai instalat Adobe Flash PLayer. Succes!

2 răspunsuri:
Bula
| Bula a răspuns:

- Trebuie sa ai in laptop un bloc wi-fi functional si
- Functia wi-fi sa fie si pornit (din buton de pe tastatura).
- Trebuie sa ai si driverele instalate (de pe site-ul producatorului).

| K0sti a răspuns:

Sa-ti instalezi driverele... logic!