| tania0cool a întrebat:

Samsung Galaxy S3 Neo sau Samsung Galaxy S5 Mini? Care mi-l recomandati? Cel mai bun raspuns primeste FUNDA. :3

Răspuns Câştigător
| ApeleazaLaRaspunsulMeu a răspuns:

Buna! Am studiat cu multa precizie cele 2 telefoane.

1) SAMSUNG GALAXY S3 NEO

-Este un telefon cu processor si android bun, poti vorbi mult timp la telefon pana sa ti se termine bacteria

2)Samsung galaxy S5 mini

-Este un super telefon cu un design asemanator, Sistemul de operare este mai bun si poti vorbi la el 10 ore

avand in vedere cele de mai sus, Samsung galaxy s5 miniarata mult mai bine si merge mult mai bine, insa este mult, mult mai scump.

Eu nu vreau sa iti influentez decizia, asa ca te las sa alegi : Ceva mai bun, dar scump sau ceva mai prost si mai ieftin. Apropo. Amandoua sunt extreme de bune din punct de vedere al calitatii.

Ia cea mai buna decizie! FUNDA? happy

7 răspunsuri:
| AlexL28 a răspuns:

Din cate imi amintesc sunt cam la fel cand vine vorba de performanta, deci iti recomand un LG G3 S sau un HTC One M8 Mini

| tania0cool explică (pentru AlexL28):

Sunt bune telefoanele care mi le-ai recomandat si arata bine, dar eu nu vreau un telefon atat de mare. De aceea ma gandeam la un S3 Neo sau S5 Mini. Au si un pret mai bun.

| AlexL28 a răspuns (pentru tania0cool):

Bine...S5 Mini mi se pare o alegere mai inspirata atunci...

| MihaelaCarbunaru a răspuns:

Galaxy s5 mini desigur, http://bit.ly/1vG5LVq

| 12345678anagabriela a răspuns:

Le-am avut pe amandoua Samsung Galaxy S3 s-a stricat foarte repede este mai fragil, daca il scapi se sparge sau se strica ceva la el.Samsung Galaxy S5 mini a tinut mai mult il am si acuma de la cazaturi nu se strica ft repede happy

| Loren_Maria_Cristea_1995 a răspuns:

Eu ti-l recomand pe Samsung S5 mini.pt ca este cat S3.Si este mai bun si eficient

| Loren_Maria_Cristea_1995 a răspuns:

Eu ti-l recomand pe Samsung S5 mini.pt ca este mai mare decât S3.Si este mai bun si eficient.