| iker03 a întrebat:

Samsung Galaxy S5, merita? Am iPhone 5 si parca m-am cam plictisit de el si m-am gandit sa imi iau un Samsung, are cineva Galaxy S5? Poate sa imi spuna daca merita? Multumes

Răspuns Câştigător
| sltlp a răspuns:

Nu merita s5-ul. E rezistent la apa, dar are magini foarte groase. Si xperia z2-ul e rezistent la apa, si arata mult mai bine.
Apoi, are senzori in plus, e adevarat, dar nu ai sa ii folosesti decat de 2-3 ori, deci nu e un avantaj.
Eu propun sa te uiti la LG g3. Arata mai bine, ecranul e un salt urias, si camera este si ea mai reusita. Nu se compara cu s5-ul. S5-ul a promis multe, a dezamagit, dar se vinde foarte bine pentru ca na... e Samsung. #SWAG happy.

7 răspunsuri:
| AnimatedSignature a răspuns:

Eh, ai iPhone 5 hauriu de 2 săptamani si te-ai săturat dă' el?

| iker03 explică (pentru AnimatedSignature):

Am iPhone 5 negru, de 2 ani, si esti prost/proasta.

| AnimatedSignature a răspuns (pentru iker03):

Da, te-ai săturat de el.
Normal ca sunt prost cand vad intrebari si useri d-astia.

| iker03 explică (pentru AnimatedSignature):

M-am saturat de el de 2 ani, imbecil ce esti, si uitate ce nume de user ai rolling on the floor pisicuta cu castirolling on the floor "d-astia"[asa sti tu sa tastezi? ]. Ai 12 ani macar? Generatie de plastic.

| AnimatedSignature a răspuns (pentru iker03):

Si tu cati ai, 13?
Am PisicaCuCăsti, nu pisicuta. Cu ce te deranjeaza pe tine asta?
Si-n plus, d-astia e bine.

| Robotzzzi a răspuns:

Ia-ti Samsung galaxy s4 ca s5 e mai scump si are cam la fel configuratiia, atat ca are camera mai buna si procesoru in rest e lafel.Gasesti un s4 pana in 1300 ron nou cu garantie.
Funda?

| PlayFreestyleFun a răspuns:

Am avut si S5 si LG G3 si mi-a placut m-ai mult G3