| Lucy98 a întrebat:

Samsung Galaxy Tab 3
1) Ce parere aveti despre ea?
2) Este mai buna ca Tab 2?
3) Cat costa la liber de la un centru [Vodafone, Cosmote]?

Ofer funda pentru raspunsuri! :*

1 răspuns:
| Gabi05 a răspuns:

1.Parerea mea este ca e o tableta buna, ofera performante "suficiente" in categoria ei de pret.
2.Da este mai buna ca tab 2, dar nu te astepta la un plus de 90% ci mai degraba la 10-15%.
Oricum Samsung in materie de tablete, au lagg, softul uneori instabil.
3.Nu as sti sa iti spun, deoarece difera preturile.
Ce pot sa iti spun e ca un pret aproximativ e de 899lei, cel putin asa am vazut la 90% din magazine.

Ps:Ti neaparat sa cumperi de la Vodafone/cosmote//Orange?
Nu de alta dar sunt magazine precum
pcgarage/prostore/pcfun/it shop care au tableta si nu sunt "tepari".

Poti da comanda online de tableta.