| Andruta a întrebat:

Samsung ori lg? mai precis samsung star sau lg 501? love struck urgeent.

Răspuns Câştigător
| chitz_6965 a răspuns:

Samsung star de 1000 de ori tongue samsungul are mult mai multe lucruri in plus, si LG ala zici ca are camera de 1 megapixeli.am vazut niste poze facute cu el si erau nasoalee. sick& Samsung star are multe calitati, si Samsung e o marca buna smug eu am avut un Samsung 6 ani... Samsung star! :X:X:X app vreau si eu sa imi iau

14 răspunsuri:
| foxi a răspuns:

Samsung!

| BrancoveanuAlexandra a răspuns:

Samsung star am si eu si este super bun! bafta!:*

| BrancoveanuAlexandra a răspuns:

Lg se strica repede!

| Rihanna18 a răspuns:

Iti recomand
Lg 501winking

E Si mai smecher si ete foarte bun

| Andruta explică:

Nu am vrt sa-mi iau am facut o coparatye intre al mew si al sorami.io am Samsung star,love struck

| Vero1996 a răspuns:

Mie imi place mai mult Samsung Star dar ia'ti ce iti place

| TwlGirl a răspuns:

Lg love struck pentru ca Life is Good laughing

| lavii a răspuns:

Am LG 501 e super tarelove struck... nu se merita Samsung LG`ul e mai bun:*
Promit eu!:*
fundabatting eyelashes?

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Samsungu este mai usor, avand doar 93, 5g comparativ cu LG`u care are 125, 5gbig grin samsungu are 3. 0inch, LG`u 2, 8.Are edge clasa 12, LG`u are 10. Samsung nu are 3g. Lg are 3g. Bateria Samsungului are 1000mAh, LG are 950mAh.

Ca timp de convorbire la Samsung poti vorbi pana la 8h, si 800h in stand-by iar la LG poti vorbi 5h si in stand-by sta 500h.

Parerea mea Samsung e mai bun dintre astea doua. Am si eu Samsung u600 si este foarte bun. love struck

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Iti recomand lgkp501 il am de 3 ani si este cum l-am loat! e super tare Samsung este o marca ca sa te caci pe ea!

| Vladina_1214 a răspuns:

Samsung star si eu am avut dar mi lau furat

| SweetGirl_9181 a răspuns:

Samsung logic...nu lua LG. pentru ca LG e cel mai prost. chiar nu glumesc si eu am avut si nu chiar nu imi placeee.deci parerea mea Samsung. cea mai buna marca este Samsungul.:Xte pup:*funda?

| iri_4602 a răspuns:

Samsung star:d

| xMellySsAx a răspuns:

Samsung star ...la LG nu prea tine bateria big grin. primesc fuundabatting eyelashes? big grin