| OneMoreChance a întrebat:

Saptamana asta, o sa ma duc sa imi iau placa video, de care imi recomandati? GeForce 9900 de 1GB pixel shader 3.2 sau Ati radeon HD 3600 de 512 mb? Eu as vrea sa imi iau Ati Radeon HD 3600 deoarece am auzit ca sunt cele mai bune la jocuri thinking Sper sa ma ajutati voi

3 răspunsuri:
| Narcis2007 a răspuns:

Nu am gasit pe internet specificatiile de la GeForce 9900 dar zic so alegi pe asta

| Cheloo_4836 a răspuns:

Geforce 9900 de 1gb e varianta corecta.Te gandesti ca are memoria dubla.Asa am si eu la pc.

| Gafar_Ergun_1996 a răspuns:

Ati Radeon HD 3600