| MariuS88c a întrebat:

Satul tuturor, ma joc un joc numit terraria, am facut doar 5 minute un hack, dupa care l-am sters si am intrat pe joc, jocul mergea slow motion, am selectat culoarea de pe color pe trippy si a mers la fel... am dat restart la laptop, dupa care tot acelasi lucru, dar cand am pus pe trippy slava domnului a mers mai bine.
Acum intrebarea mea este de ce nu mai merge jocul cum mergea inainte, pe color mergea super.
PS: am un laptop Lenovo g500, cerintele jocului sunt foarte mici.
DAU FUNDA REPEDE!

7 răspunsuri:
| WarriorCat a răspuns:

Poate Game-Masterul ti-a facut asta.

| MariuS88c explică (pentru WarriorCat):

Adicalaughing? Jocul il am cumparat pe steamlaughing

| WarriorCat a răspuns (pentru MariuS88c):

Nu exista 'creator' in acel joc care te-a vazut ca folosesti hack?

| MariuS88c explică (pentru WarriorCat):

In primul rand daca nu ai habar despre ce este vorba nu spune, pentru ca aici daca te prinde iti da VAC ban, in al doi-lea rand de ce ar face sa mearga mai greu tot pc-ullaughing)))?

| WarriorCat a răspuns (pentru MariuS88c):

Poate hackul a avut virus thinking

| j1NNNx a răspuns (pentru MariuS88c):

Stai calm, ca e genu` care da raspunsuri doar sa intre in top pana la finalul serii. laughing

| MariuS88c explică (pentru WarriorCat):

Am scanat deja calculatorul.