| Sheldon a răspuns:

Da,aceasta mai merge

| Nicu9715 a răspuns:

Ar merge aceasta dar inca o data zine configuratia PC-ului ca sa nu iti limiteze procesorul

| Nicu9715 a răspuns:

Nu asa ala-i cosul pune link-ul catre fiecare piesa sau zi-mi ce ai in PC procesor, palca video, etc

| Ionut1003 explică (pentru Nicu9715):

Procesor:frecventa 3.2 ghz, placa video 1gb, 64bit, ddr3, ati radeon 5450. puteai sa le vezi si asa, dupe link-ul meu.

| Nicu9715 a răspuns:

Zi-mi modelul la procesor, link-ul pe care l-ai pus il poti vedea doar tu pentru ca este un cos de cumparaturi!

| Ionut1003 explică (pentru Nicu9715):

AMD Athlon 2 340.