| anonim_4396 a întrebat:

Saut TPU! Am un Orange Dabi, ce trebuie sa instalez ca sa imi mearga minecraft, pou, talking cat, gta 3, sarfar metrou etc? Fa rog dati raspunsuri repede.

1 răspuns:
| RukiRobert a răspuns:

Nu iti trebuie nimic! Aici e vorba de specificatiile telefonului. Daca jocurile apar in Google Play, inseamna ca iti functioneaza (ori iti merg bine ori sacadat), daca nu, nu! Pentru ca Google Play are un fel de detector de specificatii si singur iti arata jocurile care iti functioneaza. Pe cele care nu, nu!