| EveLorre a întrebat:

Se apropie ziua celui mai bun prieten al meu si as vrea sa-i fac o surpriza, iar in surpriza este inclus si un videoclip. M-am gandit la un videoclip cu pozele noastre, melodie de fundal si cum avem cateva gifs impreuna m-am gandit sa le pun si pe ele in videoclip, dar in timp ce ele ruleaza, melodia de fundal sa se opreasca. Imi puteti spune un program potrivit pentru asta?

Răspuns Câştigător
| ArthurKn a răspuns:

Movie Maker (il ai in pc) -Cel mai usor
Camtasia Studio
Sony Vegas
Premiere Pro

1 răspuns:
| DJohnny a răspuns:

Sony Vegas, o sa iti fie greu sa il folosesti la inceput dar uita-te la tutoriale online. Mi se pare cel mai bun program de editare video... In sensul ca il poate avea oricine si inveti usor sa lucrezi in el si poti face o gramada de chestii... Doar sa ai ochi bunwinking Succes si la multi ani prietenului tau big grin