| Kampion a întrebat:

Se intampla ceva daca reinstalez windows-ul de mai multe ori? Adica formatare. funda

3 răspunsuri:
Salontanul
| Salontanul a răspuns:

Conteaza in timp. Se strica mecanizmul si se toceste platanul. Ideea este ca acelasi lucru se intampla si daca numai il foloseti. Oricum n-o sa dureze o viata. Asa ca, fara frica!

| LuciWv a răspuns:

Formatare - stergi toate datele
Poate dupa 50-100 reinstalari va muri HDD, poate!
Nu inteleg de ce s-ar strica PC-ul daca reinstalezi windows-ul
Daca reinstalezi un joc mai mare se strica PC-ul?
Gen : GTA V? laughing
Bafta

| Mafiotu007 a răspuns:

Nu se intampla nimic dar iti poate afecta cardul daca faci asta de 50 ori pe zi sa zicem. Daca il tii curat, poti sa reinstalezi windowsul o data pe an sau la 6 luni.Succes!