| anonim_4396 a întrebat:

Se intampla ceva rau calculatorului daca descarc Metin2 si este protejat (computerul) de esteNODAntiVirus?

Răspuns Câştigător
| Petrica44 a răspuns:

Absolut nimic!

| acinorev a răspuns (pentru Petrica44):

Mrs. :*

| Petrica44 a răspuns (pentru acinorev):

Antivirusul Nod este unul dintre cele mai bine cotate antivirusuri de pe piata.In opinia mea, este nr. 1...versiunea smart.Un virus daca este sa-ti intre in Pc.,(sau un kacker) iti intra si cu antivirus.Pana in prezent nu exista o "bariera" completa impotriva acestor infestari.Iti multumesc pentru vot si cu alta ocazie nu ezita sa-mi ceri ajutorul!

3 răspunsuri:
| StEaUaVLAD a răspuns:

Cheare nu are ce sa se intample pentru ca metin2 nu are virusi si daca ai si antivirus cu atat mai bine. Bafta la joc!