| Ercjiaai a întrebat:

Se mai merita sa cumpar un xbox 360 avand in vedere ca a aparut Xbox one?

4 răspunsuri:
| Sn4k3 a răspuns:

Pai depinde, daca ai destui bani pentru xbox one cumpara xbox one, daca nu xbox 360. Da, eu zic ca se merita, deoarece are multe jocuri, inca se mai fac multe jocuri. Jocurile pentru xbox 360 costa mai putin decat cele de la xbox one. A si xbox one nu se poate moda, iar xbox 360 da. Deci eu zic ca se merita.

| RaduTN a răspuns:

Daca nu-ti permiti xbox one, cumpara xbox 360.

| 0752044960mama a răspuns:

Da e foarte bun xbox 360.credema am si sunt multumit de el.L-A INCEPUT am avut xbox one dar mi l-am cumparat cu griji pentru ca prietenii mi-au zis ca are probleme cu locul un se baga sidiul..si chiar asa a fost asa ca m-am dus la eMAG si am facut un fel de schimb cu xbox 360. funda?

| ionutz156 a răspuns:

Se merita sa il cumperi deoarece xbox 360 este mai ieftin, se poate moda, iar xbox one este mai scump si nici nu se poate moda