| Strongman a întrebat:

Se merita sa-mi cumpar un sony ericsson X8?

Răspuns Câştigător
| GeOrGiAnA_7466 a răspuns:

Cred ca da, deoarece are camera de 3, 2 megapixeli,Bluetooth,Wi-Fi,WAP, Stereo, MP3 Player, Video player, 3G,MMS,Java,E-mail,Modem, GPS...Cred ca este un telefon pentru orice persoana.Este fin,elegant,performant,cu touchscreen, are un pret bun, pentru cate face.Ti-l recomand.Si daca ti-l cumperi,ai grija sa il pastrezi, pentru ca touchscreen-ul se va deteriora cu timpul.Dar asta nu e o problama, pentru. ca va trece ceva timp.Cam atat. FUNDA, TE ROG, PT. CA NU AM NICI UNAcrying...

5 răspunsuri:
| CM7YRE a răspuns:

Da

| Sebby a răspuns:

Dupa parerea mea merita, am avut si eu si sa stii ca tine foarte mult bateria si in afara de asta mi.a cazut de foarte multe ori si nu a patit nimi, doar cateva zgarieturi whistling.

| GeOrGiAnA_7466 a răspuns:

Multumesc:*

| Asyul95 a răspuns:

Da e foarte misto telefonul!
Il ador:X:X

| ღFrUmUsIkღ a răspuns:

Da.funda?