| T30D0RA a întrebat:

Se poate afla parola de Facebook? Am impresia ca fostul meu prieten mi-a aflat-o.

30 răspunsuri:
| romario97 a răspuns:

Multumesc systemxl25 chiar a funcitonat...incerca-ti si voi ca este de incredere.bafta

| Дамарис_Ребека_1995 a răspuns (pentru romario97):

Ma poti ajuta si pe mine plsss? Contacteazama rebekkarebekk069@gmail.com

| AxelBv a răspuns:

Daca ai parola "12345" sau daca folosesti aceiasi parola peste tot, sau daca o ai scrisa pe rama monitorului, sunt sanse sa ti-o fi aflat.

suntserios
| suntserios a răspuns:

Nu se poate afla, probabil a ghicito

| AstonMartin a răspuns:

Pai daca ti-ai pus aceeasi parola ca la mess si pe care o stia el, se poate. Daca ti-ai pus parola gen data de nastere sau nr. de telefon, sau ceva legat de tine se poate sa o fi ghicit.

| Adrry00 a răspuns:

Da, o poate afla. Exista o aplicatie Facebook Haker, in 2 variante, in prima trebuia sa-ti stie id-ul si parola de el, dar a aparut de curand si a doua varianta imbunatatita, in care este necesar decat id-ul. Si mie mi s-a spart contul in acest fel, si a trebuit sa imi fac un id nou de mess, pe care nu l-am dat la nimeni, si de pe el o noua adresa de Facebook.

| MrEvil89 a răspuns (pentru Adrry00):

Sigur functioneaza aceasta aplicatie fbhaker? eu am incercat si nu merge

| Andreea_Pascaru_1999 a răspuns (pentru Adrry00):

Ma poti ajuta si pe mine ca sa pot sparge parola iubitului meu

| Дамарис_Ребека_1995 a răspuns (pentru MrEvil89):

Si eu si nu merge nu stiu de ce

| wanted20 a răspuns:

Poti sa o afli doar daca o ai salvata in browser http://neintrebi.ro/......e-facebook

| pentrutotdeauna a răspuns:

Poate a nimerit-o pentru ca te cunoaste bine sau stie parola de e-mail.

| viobot a răspuns:

O solutie poti gasi aici : http://parolafb.blogspot.ro

| Sebastian_Icarus_1991 a răspuns:

Salut!
Ma numesc Sebastian si sunt programator IT.
Daca ai nevoie sa aflii o parola de Facebook din diverse motive te pot ajuta si ma poti contacta la adresa de mail sau Facebook :
E-mail : icarus.sebastian@gmail.com
Adresa : facebook.com/icarus.sebastian

| AdyAdry1997 a răspuns (pentru Sebastian_Icarus_1991):

Salut am eu mare nevoie sa aflu parola la cineva te rog contacteaza-ma pe Facebook ma numesc Ady Adry multumesc

| Țiganuc_Madalina_1997 a răspuns (pentru Sebastian_Icarus_1991):

Buna ma poti ajuta sa aflu o parloa Facebook?

| Ml_Daniella_1999 a răspuns (pentru Sebastian_Icarus_1991):

Hei as dori sa ma ajuti si pe mine urgent de afla parola de Facebok laughing)

| Stylle_Beby_1990 a răspuns (pentru Sebastian_Icarus_1991):

Bună te rog foarte mult aflați și mie parola la acest cont alina2440@Yahoo. Es sau la acest 0767 182 161 aștept un răspuns mersi

| Tpunamen a răspuns (pentru Ira2000):

Vreau sa aflu si eu o parola de Facebook, am nevoie de ajutor

| Ira2000 a răspuns:

Pentru aflare parola Facebook / Facebook Android
https://www.fib.im/blog/sparge-conturi-de-facebook/

| alexandravacarusi a răspuns:

Buna.am avut si eu un fb si mi s-a spart parola..si acum contul este dezactivat.nu inteleg cum a reusit fiindca nu aveam o parola f usoara. poti sa ma ajuti cumva sa mi-a recuperez?

| angie10 a răspuns:

Ma poti ajuta si pe mine in acest sens, Dara? Am mare nevoie! Multumesc mult!

| Mihali_Petru_1985_WeEJ a răspuns:

Cine poate sa-ami sparga o parola platesc bine. vreau sms pup

| Daniel_Daniela_1994 a răspuns:

Ana

| Laurentiu_Luci_1989 a răspuns:

Mariana todeciu

| Daniel_George_1978 a răspuns:

Se poate afla parola de Facebook?

| Calota_Elena_1961 a răspuns:

Cum îmi aflu parola am uitst-o

| Barosanu_Adrian_1991 a răspuns:

Deci pana la urma se poate?