| theodora_2847 a întrebat:

Se poate inlocui tastatura unui laptop? dar monitorul sau boxele?

Răspuns Câştigător
| vladix a răspuns:

Se poate inlocui orice pe baza seriei laptopului respectiv. Nu trebuie sa stii decat marca laptopului si seria. Si nu ii zice monitor, ii zice display. Sper ca ti-am fost de folos.

6 răspunsuri:
| 334499 a răspuns:

Da, se poatewinking

| alexunder12 a răspuns:

Da. Dar, acum mai bine pui in balanta costurile.

| YukiMrM a răspuns:

Eu am inlocuit tastatura am dus-o la cineva care se pricepewinking

| dulcik a răspuns:

Poti doar prin usb sa adaugi o alta tastatura in rest sincer chiar nu cred ca merge sa schimbi cu atat mai putin boxele sau monitoru.Probabil tb sa mergi la un magazin de specialitate

| Coriii a răspuns:

Da :
-tastatura : si eu mi-am schimbat-o
-boxele
dar ecranul nuju presupun ca da dar mai greu si cost mai mult... decat sa dai atatia bani pe tasatura, boxe si ecran mai bine iti iei altul big grin
bafta

| laptophelp a răspuns:

DA se poate inlocui... uite mai jos am scris un articol despre cum se poate inlocui tastatura unui laptop
http://laptophelp.ro/blog/cum-puteti-inlocui-o-tastatura-laptop/