| GellaNella a întrebat:

Se poate sa imi decodez telefonul de una singura?

9 răspunsuri:
| andreutz a răspuns:

Degeaba spuneti voi, dar sunt unele telefoane (cele care nu sunt mult evoluate din punct de vedere tehnologic) care se pot decoda acasa de oricine in 5 minute...nici nu trebuie prea multa bataie de cap sau cine stie ce aparatura... dar ma refer la decodare de pe retea - retea nationala... fac abstractie de cele aduse din strainatate...

| viorel2c a răspuns:

Nu merge numai cu computer si cu soft.Iti mai trebuie un alt aparat, o interfata intre calculator si telefon.

cristian
| cristian a răspuns:

Daca ai programul de decodare si de aflare a parolei si minime cunostinte merita sa incerci.

carla
| carla a răspuns:

Du-l la un specialist, nu costa mult si asa esti sigura ca l-au decodat corespunzator. happy

| mircea a răspuns:

Nu prea, doar daca ai softul si te mai si pricepi...intreaba pe la cei care fac service, ca te rezolva. numai sa nu fie de furat ca s-ar putea sa te afle proprietarul...

| CAsToReL a răspuns:

Daca esti computer, da!

mlm
| mlm a răspuns:

Din cate stiu eu nu poti sigura, iti trebuie un specialist in telefonie mobila.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Poti, pe unlockitnow.com

| J7anine a răspuns:

Sau un student la poli happy