| Xonia a întrebat:

Se poate sa incarci o camera foto digitala la unitatea de la calculator? Stiu ca cu mp3 merge.Bagi cablul in mp3 si in unitate si astepti cateva ore sa se incarce.(APROPO am baterii la camerabig grin)
Ps: ma refer la cablul acela de scoti pozele in calculator...nu stiu cum se numeste acum

fundita

2 răspunsuri:
| Ronnix a răspuns:

Din pacate nu se poate. sad
O zi buna! happy

| Baiaaanca a răspuns:

Nu, nu se poate. Am si eu dar, nu. Ar fi prea tare oh go on. Eu mi-am luat, cand mi-am cumparat camera digitala, baterii reancarcabile si acumulator de baterii[ care reancarca bateriile] nu pot fi orice de baterii, nu toate se pot reancarca doar cateva happy