| WalterWhite a întrebat:

Se pot bloca cererile de la unele jocuri pe facebook? Daca da, cum?

Răspuns Câştigător
| Silvica76 a răspuns:

Da, in dreapta sus ai o rotita, dai click pe ea, intri pe account settings, pe partea din stanga apare blocking, dai pe el, si in josul paginii ai blocking apps si mai sus ai blocking app invites

3 răspunsuri:
| KMaddieK a răspuns:

Da, sageata de pe care te deconectezi, setari de confidentialitate, vezi k pe partea stanga scrie "Blocare" dejos de "cronologie si etichetare", apoi "scrie acolo jos la ultimul chenar " blocare aplicatii" scrii acolo numele si blocare

| kinezul007 a răspuns:

Cand apesi pe norificari dai acolo unde ai cererea de joc in dreapta este un x apesi pe el apoi opreste