| ▄ █ ▄ █▄ █ ▄ █▄ █ ▄ █ a întrebat:

Si cum mai pot sa fac sa nu intre pc asa de repede in stembai?

Răspuns Câştigător
| fisshu a răspuns:

Clik dreapta pe ecran, proprietati, screen saver, power si i-ti va aparea o fereastra unde i-ti va aparea turn off monitor 1min, ...5h,never si alegi timpul dorit bafta

6 răspunsuri:
| darksight a răspuns:

In windows xp - click dreapta pe desktop - properties - screen saver - buton dreapta jos "power" - alege schema "always on "

| ♣ Ma®®yE [;x] a răspuns:

Se scrie `stand by`

daniela
| daniela a răspuns:

Daca intri in proprietati monitor (clik dreapta pe ecran atunci cand esti pe screen sever, proprietati, screen saver, power si din fereastra aparuta maresti durata de timp)poti mari acesta durata... dar vad deja ca altii ti-au dat informatia... Spor la treaba

| somebody a răspuns:

Poti sa-mi dai si mie remixul?winking

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Arunca-l!

| lucas111111 a răspuns (pentru darksight):

Si cum mai pot sa fac sa nu intre pc asa de repede in stembai? windows vista