| AnonymousTPU007 a întrebat:

Si voua va apare in Newsfeed pe Facebook linkuri porno in care sunt etichetate cateva persoane printre care si prieteni in forma alfabetica? Aste e un virus sau ce?

Răspuns Câştigător
| CigaretteSmoke2 a răspuns:

Da,mi se intampla si mie si unor prietene.Eu asa stiu, ca este un virus.

4 răspunsuri:
| Fatamuntilor a răspuns:

Sigur e virus; nu-l accesa, am citit stirea pe undeva.

| buzeduulci a răspuns:

Da, e virus

| TheCuteOne a răspuns:

Bună!
Da, îmi apare. Mai rău, eram cu mama în cameră şi l-a văzut. Era şi ea etichetată. laughing Şi da, e un virus. Nu îl accesa!

| AlinxYoutubxXxDDD a răspuns:

Prin virusul asta iti poti da seama cine e labar din lista ta de facebooklaughing) Ca doar de pe site-uri porno iei acest virus nu?