| SorinELoo7 a întrebat:

Site-ul de stocare Mega.Co.Nz cu 50 GB gratuiti este sigur? Dati-mi alte site-uri la fel de bune si cu stocare mare.

2 răspunsuri:
| sltlp a răspuns:

Eu am incredere. Il folosesc de cand si-a revenit(ca era mega si inainte, dar fusese inchis). Acum e mult mai safe si mai anti-piraterie. IAr vitezele cel putin la mine is super. Cat despe cat e de sigur, sincer, am mai multa incredere in mega decat in dropbox spre exemplu ca si securitate ma refer.

| RedSkyRomania a răspuns:

Buna!
Multi opteaza pe varianta MEGA pentru ca e unul dintre serviciile cloud cu cel mai mare spatiu de stocare gratuit.
Este de o securitate medie, fata de Dropbox, Google Drive sau OneDrive.
In orice caz, il poti folosi in continuare, dar ai grija!

Sper ca te-am ajutat! Funda?