| iAMVi a întrebat:

Slaut TPU!
Treaba sta in felul urmator, am niste numere in lista la care nu vreau sa mai raspund, am instalat un program care le blocheaza dar lor le suna ca si cum le dau ocupat, astfel isi dau seama ca i-am blocat, intrebarea mea este, exista pentru android o aplicatie de blocat numere adica celui care ma suna sa ii apara ca si cum telefonul este inchis? Adica sa ii intre direct aia cu "abonatul Vodafone nu poate fi contactat..."

2 răspunsuri:
| Sheldon a răspuns:

Trebuie sa ai o optiune din telefon numita blacklist la orice telefon trebuie sa fie, doar cauta aceea optiune

| iAMVi explică (pentru Sheldon):

Pai aia e, ca am aceasta problema cu blacklist aia