| adi_7507 a întrebat:

Smartphone pentru mama. Recomandari? Cu touch, dar nu a mai folosit unul pana acum.

6 răspunsuri:
| adi_7507 explică:

Eu ma gandisem la Motorola defy ca e mai rezistent, a aparut ceva mai nou asemanator cu acesta?

| adi_7507 explică:

@Danzell: Ai dreptate dar cam toate cu touch sunt praf la baterie.

| Danzell a răspuns:

Cauta dupa specificatii, un telefon care sa ii tina bateria. daca maica-ta vorbeste mult la telefon asta e cea mai buna solutie. iti garantez ca nu o sa il foloseasca pentru altceva.

intra aici si fa o cautare dupa durata de standby si de vorbire.

http://www.gsmarena.com/search.php3

| JucărieLEGO a răspuns:

Un Nokia Lumia 520. Ideal pentru cineva care n-a mai pus mana pe un smartphone si nici nu e un copil care butoneaza toata ziua din plictiseala.

| Mihai_Antobebix_1998 a răspuns:

Eu jic sa il iei pentru ca pote se bucura mai tare.

| Aly_7627 a răspuns:

LG Optimus L4 II http://www.koyos.ro/......white.html
Nici mama mea a mai avut înainte un telefon cu touch screen si s a descurcat foarte bine cu telefonul asta, nu e nici scump si are un ecran bun si relativ mare. Sper ca te am ajutat!