| AmandytaErhan a întrebat:

Sorry ca scriu asa nu-mi lucreaza space. Am o problema groaznica cu ipad-ul meu!
priveam un serial cand mi s-a blocat ecranul si nici butonul principal nici cel on/off nu lucreaza nici daca le tii apasate sau altceva. Pe ecran continua sa arate imaginea aia inainte sa le zic parintilor sau sa-l duc la reparatie vreau sa stiu daca pot face ceva. Eu ma gandesc sa las pana se descarca.

2 răspunsuri:
| pLeX a răspuns:

Vezi ca ai un buton ascuns de MIC Reset. apasa-l cu un bold sau orice subtire. cu multa grija!

| AmandytaErhan explică:

Doamne dumnezeul meu
am_rezolvat_deja_problema apasand _pe ambele butoane mult_timp_da_ma speriasem_rau_de_tot