| AcidCuSange a întrebat:

Spune-ti-mi ce s-a intamplat! Deci, am dat la Show hidden files and folders, de foarte mult timp si folderul nu a mai aparut! Va rog! Ce sa mai fac acum? Imi era foarte drag folderul! Funtitsa+vot

3 răspunsuri:
| CataC a răspuns:

Salut
Nu specifici exact sistemul de operare, asa ca iti voi da pasii pentru windows 7.
Te duci in Control panel>Appearence and personalization>folder options
In fereastra care apare ai 3 taburi sus (General, View, Search).
-in 'General' bifezi 'show all folders'
- in 'View', la a 6a optiune din lista (Hidden files and folders) bifezi 'show hidden files, folders and drivers.
Bafta!

| edy132 a răspuns:

Nu prea am inteles nimic din ce ai spus. Probabil ai sistemul de operare Vista/7 si ai umblat prin setari, iar acele setari au facut sa iti dispara un aumite foldere nu? Cel putin asa cred. Ca sa vezi vezi din nou folderele selecteaza optiunea " Show hidden files and folders" si va fi ca inainte.

| smileygirl a răspuns:

Da sus akol pe apply to all folders poate asa iti merge