| FallingRain a întrebat:

Spuneti-mi niste nume sugestive pentru o formatie punk. Nu una reala, am nevoie pentru o poveste. Sunt niste adolescenti care si-au facut o formatie si habar nu am cum ar putea sa se numeasca. Am primit o sugestie buna, MORTALKISS, dar mi-ar placea sa mai aud si alte sugestii. Cel mai ingenios, frumos, interesant si original nume prineste o funda mare de tot. Apropo, numele nu trebuie sa fie folosit deja sau auzit pe la un film, cum ar fi Cruciada Mortii. Este un nume bun, imi pare rau ca nu mi-a venit mie ideea. Si sa nu fie un nume banal. De obicei ma pricep la astfel de inventii, dar mi-ar placea sa aud si parerea voastra. Promit ca atunci cand va fi gata am sa va dau link-ul unde sa o puteti citi. Garantez pe onoare ca este 100% interesanta, frumoasa, ingenioasa si originala. Merci mult si promit funda.

Răspuns Câştigător
| 30stm a răspuns:

Eu raman tot la varianta cu MORTALKISShee heebig grin dar uite si alte sugestii Blood&romance(sau blood&love) Bloody roses,Night Crime,Time for pain, Fallen angel, Vampire kiss... funda?:X:X:X

1 răspuns:
| FallingRain explică:

Deci numele astea sunt foarte dragute. Faza cu blood&romance e inspirata de la My Chemical Romance, sunt sigura, dar este foarte ingenios. Si Fallen Angel este o idee buna, dar acesta este un album de la Evanescence si s-ar numi plagiat. Blood&Love si Mortalkiss sunt cele mai tari pana acum :X:X:X [Funda] da, insa nu acum, vreau sa mai vad si alte sugestii. Nu te upara, ca sigur tu primesti funda, avand in vedere raspunsurile de pe acest site.