| Arome a întrebat:

Spuneti-mi niste site-uri unde pot gasi antivirusi pentru PC gratis, si sa fie bunut.

Răspuns Câştigător
| Iunix a răspuns:

Avast free antivirus, este cel mai bun antivirus, deoarece protejează sistemul de viruși și nu îl încetinește.
Pe primul loc din lume este Bitdefender, eu l-am încercat, e bun, dar e ca un virus deoarece încetinește foarte mult PC-ul, e folosit mai mult de companii nu de utilizatori casnici. De exemplu PC-ul meu se aprindea în 15 secunde, cam așa, după ce am instalat Bitdefenderu se aprindea în 2 minute.

Pe scurt, cel mai bun antivirus din lume pentru utilizatorii casnici este Avast, pe sait-ul lor găsești mai multe versiuni de la Avast free antivirus până la Avast Premium cu trial 30 de zile.

| anonim_4396 a răspuns (pentru Iunix):

Cu trial de 60 de zile nu este? Nu de alta dar trialul de 30 de zile nu imi place.

| anonim_4396 a răspuns (pentru Iunix):

Cel mai bun si gratis este de la mama Microsoft. Microsoft esential security.

| K0sti a răspuns (pentru anonim_4396):

Poate cel mai prost si gratis! Nu am vazut porcarie mai mare de antivirus! Habar nu are de virusi!

| anonim_4396 a răspuns (pentru K0sti):

Il folosesc si mi-a depistat ori de cate ori am scanat cu el.Ca si tine spuneam ca e o porcarie, si am scanat si live cu un Kaspersky pe rescue disc. isi face bine treba atat timp cat updateaza.

| K0sti a răspuns (pentru anonim_4396):

Daaa, numai eu stiu ce-mi pateste sufletelul cu pc-uri de pe la firme pline de toate tampeniile de virusi, ca le e greu sa-si ia un antivirus ca lumea...

8 răspunsuri:
| questsoul a răspuns:

ZoneAlarm de la CheckPoint e foarte bun, vine cu tot cu firewall.

| Jhonny22 a răspuns:

Pt a nu-ti ingreuna pc-ul, instaleaza Microsoft essential, e foarte bun, dar e doar pentru windows 7

| KLLO a răspuns:

Malwarebites boss de pe kat.ph