| TheGrooveStreet a întrebat:

Spuneti-mi si mie niste jocuri Adventurehappy dau si fundabig grin, am jucat assasin creed 2, spiderman( toate 3.) dar mai vreau sa stiu pentru ca imi plac foarte mult jocurile care au o poveste bunahappy

10 răspunsuri:
neluL
| neluL a răspuns:

Ia intra aici, sunt 870 de jocuri cu link de download in varianta FULL
Vezi daca te incanta ceva! http://www.dngteam.com/category/jocuri/
Bafta!

| kuka a răspuns:

Prince of persia
Mass effect
The chronicles of riddick

| ziper94 a răspuns:

Incearca Prototype este la fel ca si spiderman :X
uite aici un gameplay:http://www.youtube.com/watch?v=rO94G6kAk40
deci e bestial jocul mai incolo pe la mijloc pe cand iti deschide skilurile... ca si la spiderman :)

| Vladutz89 a răspuns:

Cele mai bune adventure ale tuturor timpurilor: The longest Journey, Journey to the center of the Earth, Syberia I si II, seria Dracula.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Prince of persia, call of duty, medal of honor, tom clancy's hawx, battlefield bad company...nu sunt toate cu poveste. de exemplu, call of duty, medal of honor, battlefield bad company sunt jocuri cu si despre razboi, misiuni de razboihappy sunt foarte misto

| Valy800 a răspuns:

Return to Castle Wolfensteint este actiune si si supernatural este foarte tare

| AndreiMihai91294 a răspuns:

Prototype-tu esti "mutantul" care incearca sa se salveze pe sine insusi si pe sora lui intr-o lume infectata de zombie fara speranta de viata(recomand)
Prototype 2-la inceput esti un simplu om, care lucreaza in politie si care ii starneste interesul lui Alex Mercer (mutantul din Prototype 1) care este lasat in viata.Alex ii da niste puteri care tot evolueaza, iar jocul ajungand in final la o lupta intre cei 2
Darksiders 1, 2, 3-la inceput este o lume normala, dar intr-o zi o ploaie de meteoriti a cazut intr-un oras, meteoritii fiind demonii Diavolului iar tu un fel de Inger si Demon care incearca sa le puna capat.
Astea sunt doar cateva, dar sunt cele mai frumoase si cele mai captivante in grafica, gameplay si restul. Fundita? happy

| JustinBlack a răspuns:

Salut. Tom Raider -Legend
Mafia 2
Mafia 1
The Godfather 1 si 2 Funda?:X

| JustinBlack a răspuns:

D

| dragospam a răspuns:

Prince of persia 2 e super